top of page

Kdo může přijít na lekci?

Objevují se dotazy, zda k nám mohou děti, těhotné ženy, nebo někdo, kdo třeba neovládá angličtinu. Zážitek z jógy s mazlíčky bychom chtěli dopřát každému, ale máme nastavená určitá pravidla

JV229622_jv.jpg

Děti

Nejčastější dotazy dostáváme ohlědně účasti dětí na lekci. ANO děti k nám mohou přijít v doprovodu zodpovědného dospělého, ALE minimální věk je nastavený na 6 let. Mladší děti na lekce bohužel nemohou.

PROČ ?

Ačkoliv věříme, že děti milující zvířata by si lekci užily, dbáme na obecné bezpečí a příjemné prostředí, a to jak pro děti, tak pejsky. Přece jen děti v útlém věku nejsou schopny vnímat zvířata tak, abychom bezpečí obou stran mohli zajistit. Štěňátka si v průběhu lekce s účastníky často hrají, mohou v rámci hry i zapojit zoubky nebo po člověku neobratně skočit a neradi bychom, aby došlo k jakémukoliv úrazu či pláči. Lekce mají být příjemným zážitkem pro všechny a za tím si stojíme. 

Těhotné ženy

pregnant-woman-line-art-woman-silhouette-vector-illustration_639772-591 (1).jpeg

Tady je třeba zmínit, že by se každá žena měla rozhodnout dle vlastního uvážení či doporučení od lékaře, zda je lekce pro ní a miminko bezpečná.

Už jsme na lekcích nastávající maminky měly a moc si zážitek chválily, ale každá žena prožívá těhotenství jinak a je potřeba na to brát ohledy.

Cviky nejsou nijak extrémně náročné a vždy je lze modifikovat, případně nějaký cvik či pozici i vynechat. Často se stává, že k vám zrovna přiběhne štěňátko a místo cvičení se zrovna mazlíte, takže se rozhodně nebojte, že by vás někdo do něčeho nutil.

Před lekcí se každopádně prosím raději poraďte se svým lékařem a pokud vás v účasti na lekci podpoří, moc rádi nastávající maminky na lekci uvidíme!

JV229596_jv.jpg

Co když neumím anglicky?

Z důvodu velkého zájmu cizinců lekce většinou probíhají v angličtině. Pokud se stane, že všichni účastníci ovládají češtinu, pak je možné vést lekci v českém jazyce.

I když lekce probíhá v angličtině, lze se na detaily k lekci zeptat česky mluvících asistentek. Cviky lze jednoduše okoukat a případně se nebojte na cokoliv ptát:)

V případě soukromých lekcí si můžete samozřejmě jazyk lekce zvolit sami.

Máte nějaký další dotaz ohledně účasti

na lekci? 

bottom of page