top of page
JV229339_jv.jpg

Jak probíhají naše lekce?

Jdete k nám poprvé a nevíte co vás čeká? Ničeho se nebojte, sepsali jsme pro vás veškeré informace, které by vás před lekcí mohli zajímat!

Co s sebou x co naopak nebrat...

Pohodlné oblečení

Hlavní se si lekci užít, takže si vemte něco pohodlného na sebe, ideálně sportovního. Boty do sálu nepotřebujete, cvičíme buď v ponožkách, nebo bosky.

Podložky na cvičení máme!

Jógamatky zařídíme my, takže tu svou nechte doma:)

Šperky a cennosti

Doporučujeme před lekcí sundat šperky a hodinky, aby vám je štěňátka nestrhla. Těm roztomilých pohledům člověk snadno odpustí, ale byla by to škoda:) Do sálu neberte ani žádné menší předměty, které by pejsci mohli spolknout, nebo se jimi poranit.

Cvičení, mazlení, zážitky

Hlavně si to užít!❤️

Po příchodu
Po příchodu do prostoru vás uvítají asistentky. U vstupu prosíme o dezinfekci rukou a nahlášení jména, abychom si vás v systému odškrtli a ověřili si, že jdete na lekci, kterou jste si rezervovali.
K převlečení můžete využít naši šatnu se zamykatelnými skříňkami. Po svolení asistentky můžete vstoupit do sálu a seznámit se se štěňátky:)

Zahájení lekce

V úvodu vás lektorka upozorní na základní pravidla chování k pejskům. Prosíme o jejich respektování. Snažíme se o ten nejlepší zážitek jak pro vás, tak i pro štěňátka. Proto prosím pejsky nezvedejte, pokud spí, tak je zbytečně nebuďte a nechte je se přirozeně pohybovat.

Na lekcích máme štěňátka od 7 do 13 týdnů a samozřejmě se stane, že se sem tam objeví nějaká loužička nebo bobek... I z toho důvodu je po celou dobu lekce k dispozici asistentka, která se o vše postará.

Cvičení x mazlení

Čeká vás 45 minut příjemného stretchingu, který zvládne každý. Lektorky u cviků ukazují i snazší alternativy, takže se není čeho bát, pokud nejste zrovna zkušený jogín.
Pokud k vám v průběhu lekce přiběhnou štěňátka, určitě se jim můžete věnovat a cvičení přerušit.
Nikoho do cvičení nenutíme a je jen na vás, čemu se na lekci budete věnovat víc :)

Po cvičení přichází asi nejoblíbenější část - 15 minut mazlení a hraní.

V této chvíli se můžete plně věnovat štěňátkům, doptat se na cokoliv asistentek nebo přímo majitelů (pokud jsou přítomni).

Sharing is caring

V průběhu lekce můžete fotit i natáčet videa na telefon. V případě sdílení na sociální sítě budeme moc rádi za označení @petsyogaprague

Zapomněli jsme na něco? Nebojte se nám napsat na Instagramu nebo na

e-mail petsyogaprague@gmail.com

Těšíme se na vás na lekcích!

Váš Petsyoga tým❤️
 

Odkud máme štěňátka?

Nebojte, štěňátka u nás nedržíme zavřená, nejsou totiž naše. Lekce jógy se štěňaty probíhají na základě domluvy s chovnými stanicemi a certifikovanými majiteli. Na lekcích jsou pouze pejsci s ověřeným původem, stará mezi 7 a 13 týdny a plně očkovaná a odčervená.

Majitelé jsou často na lekcích přítomni a můžete se jich tak doptat na vše co vás zajímá. Občas je možné některé ze štěňat ještě rezervovat a může tak díky lekci získat svůj nový domov.

Kde nás najdete?

Naše lekce probíhají v tělocvičně, která je součástí budovy Smosk na Senovážném náměstí. 

Po vstupu do budovy následujte naše letáčky Petsyoga Prague a ty vás dovedou přes dvůr až do prvního patra k tělocvičně. 

Těšíme se na vás! 

bottom of page